LiberecDnes.cz
LiberecDnes.cz » Zpravodajství » Z regionu » Český rozhlas - Liberec

Z regionu

Český rozhlas - Liberec Zdroj: Český rozhlas - Liberec |

Bílí Tygři v Lize mistrů propadli v koncovce, Frölundě podlehli 2:3

1. 11. 2017 | Ani v osmifinále Ligy mistrů si hokejisté Liberce nezvedli sebevědomí. Švédské Frölundě podlehli 2:3.

Liberec: Auto srazilo chodkyni, ta utrpěla těžká zranění

1. 11. 2017 | V úterý večer srazilo v Liberci auto chodkyni. Žena utrpěla po srážce s osobním vozem těžká zranění. Záchranáři ji transportovali do nemocnice. Příčiny a okolnosti nehody začala ihned vyšetřovat policie.

Mistr světa a silák Václav Češka z Nového Boru končí se silovým trojbojem

31. 10. 2017 | Skončit na vrcholu. To si zcela určitě řekl novoborský silák Václav Češka. V trojboji vybojoval titul mistra světa, v součtu tří disciplín zvedl 1200 kilogramů. Navíc překonal zdravotní problémy.

Největší zajímavosti z liberecké botanické prozrazuje nový knižní průvodce

31. 10. 2017 | Botanická zahrada v Liberci vydala novou knihu, která přesně popisuje všechny její pavilony a exotické rostliny. Průvodce zahradou zavede návštěvníky dokonce i do jinak nepřístupných skleníků. Kniha má zaujmout i díky více než 450 fotografiím.

Skoro 1500 domácností na Českolipsku je stále bez elektřiny

31. 10. 2017 | Kalamitní stav kvůli dodávkám elektřiny v Libereckém kraji dál trvá. Prudký nedělní vítr zanechal škody nejenom v lesích Libereckého kraje. Bez elektřiny jsou stále lidé v některých obcích, nejezdily ani vlaky a zavřené byly některé silnice.

Fotí v kleče na zemi. Jeho fotky nabízejí perspektivu mravenců

30. 10. 2017 | Liberecká Oblastní galerie představuje ve své Galerii Nika snímky přírody Michaela Čtveráčka. Cyklus nazvaný Ke světlu fotil liberecký fotograf neobvyklým způsobem. Na černobílých zvětšeninách ukazuje rostliny kolem nás tak, jak je sami vidět nemůžeme.

Lanovka na Ještěd dva týdny nikoho nesveze

30. 10. 2017 | Lanovka na Ještěd turisty následující dva týdny nesveze, čeká ji totiž technologická odstávka. Opravy a revize lanovky se provádějí dvakrát do roka, vždy před začátkem letní a zimní sezony.

Po řádění vichřice jsou bez proudu stále tisíce domácností

30. 10. 2017 | V neděli zasáhl Liberecký kraj silný vítr. Kvůli němu padaly stromy, velkou škodu zaznamenali třeba na Českolipsku. Tisíce domácností v kraji jsou stále bez proudu, cestující vlakem se musí připravit na dopravní omezení.

Na Českolipsku silný vítr nejen lámal stromy, ale způsobil i potíže dětem ve škole v přírodě

29. 10. 2017 | Statisíce domácností zůstávají kvůli strhanému elektrickému vedení bez proudu v celé republice, polámané větve blokují taky provoz na silnicích i železnicích. Silný vítr, který ničí střechy a láme stromy zasáhl i sever Čech.

Na Liberecku stoupají řeky, spadlé stromy zastavily vlaky, nejezdí lanovka

29. 10. 2017 | Silný vítr komplikuje na severu Čech od rána provoz na silnicích i železnici. Stoupají i řeky, hlavně Jizera a Kamenice. Nejezdí lanovka na Ještěd.

Zdroj: Český rozhlas - Liberec - rozhlas.cz
22:13:21 | 24.04.2019Kraj podpořil Vlaky naděje, projekt Technické univerzity připomínající druhou světovou válku

LIBERECKÝ KRAJ - Letos si celý svět opět připomene tragické historické události dvacátého století - začátek 2. světové války. Studenti Technické univerzity v Liberci (TUL) pod vedením Jany Konvalinkové a Christophera Muffetta zpracovali deset ...

Krajská vědecká knihovna v Liberci bude v letních měsících uzavřená

24.04.2019 | Z regionu

Krajská vědecká knihovna v Liberci oznamuje svým uživatelům a návštěvníkům, že hlavní budova knihovny bude z důvodu rekonstrukce vnitřních prostor v l ...

Kraje dostanou na rekonstrukce silnic od státu pouze polovinu slíbených peněz

24.04.2019 | Ekonomika, podnikání

Liberecký kraj by měl získat od Státního fondu dopravní infrastruktury dotaci na rekonstrukce silnic II. a III. třídy ve výši cca 80 milionů korun. Op ...Středa 24.4.2019
Liberecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.