LiberecDnes.cz
LiberecDnes.cz » Monitor zpráv » Z regionu » Krajské listy - Zprávy z Libereckého kraje

Z regionu

Krajské listy - Zprávy z Libereckého kraje Zdroj: Krajské listy - Zprávy z Libereckého kraje |

Nejlepší schovka pro koule-ignoranty aneb Nečekaný maraton panikařící matky. Kočičí život Kláry Santin

11. 6. 2024 | Máme na zahradě tak vysokou trávu, že když du na vobhlidku, tak mě normálně regulérně šimrá na braďulích. A jelikož je tak vysoká, tak je to ta nejlepší schovka pro hroudy.

Pěkný vzrůšo hned po ránu aneb Cizí kočka v rajónu. Kočičí život Kláry Santin

4. 6. 2024 | Včera můj dvounohej vocas prej viděl nějakou šedou kočku, když jel vod chalupy do rachoty. Tak sem si tak říkala, eslivá vona to nebude ta moje nová kámoška, kterou sem potkala, když sem byla tenkrát prvně běhat. Bo vona byla právě taková mourovatě šedivá.

Jak vypadá dešťový program aneb Proč uvažuju, že nabídnu spolupráci nějaké firmě. Kočičí život Kláry Santin

28. 5. 2024 | Ty vo*e, co to jako venku je? Tma největší, fučí jak na střeše světa a chči*e a chči*e. Mordor hadr. Hroudy sou voba nasr*tý, že ven jít nende, bo kdyby jakože ven šly, tak skončej v piko vteřině v západním Německu.

Měli jsme návštěvní den, Koule i Vocas se činili. A já jsem chudák. Kočičí život Kláry Santin

21. 5. 2024 | Včera byl jakože návštěvní den. My vám měli doma tolik návštěvníků. Začalo to ráno, kdy Koule dotáhla domů Matyldu.

Je vidět, že je jaro v plným proudu. U nás už se zase objevil Bedřich a Vocas dostal nápad. Kočičí život Kláry Santin

14. 5. 2024 | Tak je jakože vidět, že je jaro v plným proudu, bo se u nás zase vobjevil sršeň Bedřich. To, že kolem baráku lítaj vose, tak to mě jakože se*e, bo ty mrchy pichlavý votravný já nemám ráda. Ale Bedřich je v cajku.

Jak Chlupatá koule počítala, jako asistentka se ale neosvědčila. Ten chlap je prostě nějakej přecitlivělej. Kočičí život Kláry Santin

7. 5. 2024 | Tak už mám další vokno. Jako ne, že bych chlastala a měla zasejc vokno, ale myslím jako nový vokno, jako ve zdi, žejo. Prostě už mám dvě vokna a na řadě je třetí. A dokonce fungujou.

Tak nějak nevím, co je to víkend a jaký má vůbec to slovo smysl. Člověk míní, kočka mění... Kočičí život Kláry Santin

29. 4. 2024 | Neděle jako hodně brzký ráno. Jakože hodně brzký, bo pátá ranní je pro někoho ještě půlnoc, pro mě nucenej budíček. Vod doby, co mám kočky, tak nějak nevím, co je to víkend a jakej má vůbec to slovo smysl.

Jak před chalupou vyrostl barák a k němu ještě kdosi přihodil pár lopat sněhu. Kočičí život Kláry Santin

23. 4. 2024 | Tak se na zahradu vrátil Arnošt. Hodím voko z vokna a před chalupou barák jak kráva. Arnošt se vrátil s plnou parádou, a tak bude zase veselo.

Rána jak ze samohybný kanónový houfnice Dana aneb Jak Vocasovi došla trpělivost. Kočičí život Kláry Santin

15. 4. 2024 | Tak evidentně Vocasovi došla trpělivost s myšma. Jako já se ani tak moc nedivím, žejo. Bo aby mu někdo užíral granule, který jako von má rád, ale hodně rád, tak to už bylo asi přes čáru. Průs*r je, že mu ta trpělivost došla v noci.

Vyhlídková jízda zadara aneb Nastal čas odplaty. Kočičí život Kláry Santin

9. 4. 2024 | Todle mě jakože baví. Sme si vobrátili role a já teď vstávám dřív jak hroudy. Nastal čas vodplaty.

Jak mě bacil votravnej bacil a řádění růžových lopatek černého Arnošta. Kočičí život Kláry Santin

2. 4. 2024 | Ten votravnej bacil, co mě bacil, tak mě nechce pustit. Tak já jakože nevim, jestli se mu tak moc líbím, bo se mě drží jak nacucaný klíště, nebo prostě nemá nic jinýho na práci a rozhod se, že mě bude prostě votravovat.

Hodím oko z okna, a co nevidím? Vocas mi čumí do očí, jako by to byla moje chyba. Kočičí život Kláry Santin

25. 3. 2024 | A to je jako co? Votevřu víka, hodím voko z vokna, a co nevidím? Venku leží biale kurewstwo. A to se tam jakože vzalo jak?

Koule přitáhla domů Karla. Nebo že by to byla Karla? Kočičí život Kláry Santin

19. 3. 2024 | Tak včera dotáhla Koule domů Karla. Vylezu z kuchyně na chodbu, že jako pudu ven a hodím voko na to jarní počásko, a před dveřma leží na rohožce Karel. Sem si prvně myslela, že tam leží nějakej pidi kus stromu, a von to Karel.

Horor jako od Hitchcocka, nebohý blbý stvoření na větvi. A neurony mají asi pauzu. Kočičí život Kláry Santin

14. 3. 2024 | Tak to byl skoro jakože horor, tak nějak jako vod Fredyho Hitchcockovic. Normálně dva dny bez fejsbůku a já nevěděla, co roupama. Jelikož sem jakože holka šikovná, a to jakože moc, podařilo se mi zablokovat si účet. Byla sem z toho nervózní jak dřevěný sáňky v létě a hroudy to ze mě samozřejmě cejtily. Takže se mi postaraly o vzrůšo.

Dnes to vypadalo na královskou hostinu. Ještěže mám aspoň chleba! Kočičí život Kláry Santin

5. 3. 2024 | Kuře na soli. Tohle jídlo fakt miluju. Pomaličku pečený kuřátko o váze batolete. Ten můj ho umí připravit opravdu skvěle. Z neděle mi tu zbylo jedno stehno, který je velký jak stehno tý chlupatý ludry, takže dneska mám o jídlo postaráno. Těším se na to jak malá holka.

Když se narodil, vypadal jako černej andílek. Jenže jen vypadal. Kočičí život Kláry Santin

26. 2. 2024 | Černej vocas se už jako zákeřnej hajzl narodil. Odmalinka mi cupuje nervy, a nejen ty. Ruce mám zjizvený jak po bitvě s tlupou šavlozubých tygrů.

„Tomu kopci chybí špička.“ A Karel Hubáček stvořil stavbu století. Výročí Jakuba Vosáhla

24. 2. 2024 | V pátek by oslavil stovku a jeho příběh byl příběhem dvacátého století. V životě i v tvorbě. Karel Hubáček, který se k architektuře dostal i trochu náhodou, je dodnes jediným českým držitelem Ceny Augusta Perreta, kterou jinak vlastní třeba veleslavný Norman Foster. Dostal ji za jeden hotel s vysílačem, který se stal něčím mnohem víc, než jen stavbou.

To nejní náhoda, to je záměr. Ti dva se mě snažej zlikvidovat. Kočičí život Kláry Santin

20. 2. 2024 | Mám takovýho tucha, že ty dva se mě snažej regulérně zlikvidovat. To jakože ráno vstanu, že si jako udělám kafe, a jako první mi ujede kroksa na bobanovi, kterýho jeden z těch dvou nastražil k posteli. Normální mazlavý ho*no. To není náhoda, to je záměr.

Co dělají hraboši, když se oteplí? Kočičí život Kláry Santin

12. 2. 2024 | Co dělaj hraboši, když se venku voteplí? Choděj na prochajdy, žejo. A co se jim může stát na prochajdě? Že je chytí nějakej myšilovec, žejo. Jako třeba Vocas, nebo Koule. Je nutný podotknout, že jít na prochajdu je v jejich vlastním nebezpečí, tudíž ty dva sou jako z obliga, žejo. Horší je to se mnou.

Vocas se asi zamiloval. Byla celá taková jako osvícená, jako fakt kočka. Kočičí život Kláry Santin

5. 2. 2024 | Já vám mám takovýho tucha, že se Vocasovi líbí sousedovic kočka. Jako von dělá, jakože ne, ale já si myslím, jakože jo.Zpravodajství LiberecDnes.cz

Muž z Liberecka chtěl investovat do kryptoměn, přišel o 1,5 milionu korun

S podvodníky v ,,kyber" prostoru má trpké zkušenost i 59letý muž z Liberecka. Podvod.Vše započalo již před dvěma lety rozkliknutím inzertní reklamy propagující investici do kryptoměny. Minimální vklad činil 500 korun. Letos v březnu muži přišel ...

V obci Jesenný na Semilsku skočila srnka do náruče projíždějícího cyklisty

Včera kolem 12.45 projížděl 61letý cyklista na svém elektrokole po silnici třetí třídy číslo 2887 z Bozkova do obce Jesenný, když na něj ze stráně sko ...

Nové ambasadorky cestovního ruchu zacílí na mileniály i rodiny s dětmi

Liberecký kraj - Nové ambasadorky cestovního ruchu pro letošní rok má Liberecký kraj. Jsou to influencerky Naomi Adachi a Andre Antony. Po celý rok se ...

Kvůli africkému moru prasat se opět v Libereckém kraji zvětšilo uzavřené pásmo

Státní veterinární správa (SVS) v souvislosti s vývojem nákazové situace znovu upravuje hranice uzavřených pásem vytýčených v Libereckém kraji kvůli v ...

Autobusy nové turistické linky vyjedou na Ještěd od 15. června

Liberecký kraj od 15. června zahajuje zkušební provoz nové turistické linky z libereckého Horního Hanychova na parkoviště Ještědka. Jedná se alespoň o ...Středa 12.6.2024
Liberecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na X


Nastavení cookies | GDPR | Přidat zprávu, PR článek | O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2024 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes