LiberecDnes.cz
LiberecDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

„Krym je malé Monako, máme úžasný pocit.“ Slovenští průmyslníci vidí neomezené možnosti

20. 4. 2019 | Jaltského mezinárodního ekonomického fóra se účastní spolu se slovenskými politiky i silná delegace podnikatelů, kteří dorazili odhalit „neomezené možnosti“ Krymského poloostrova. (Foto: TASS)

„Smějící se muslimové“ na pozadí ohně v katedrále Notre-Dame. Prý se jedná o podvod, zní z dezinformačních médií

20. 4. 2019 | Fotografie „smějících se muslimů“ na pozadí ohně v katedrále Notre-Dame, autorem které je zpravodaj agentury Sputnik France, vyvolala bouřlivou diskusi ve světových médiích a na sociálních sítích. Tvrdilo se, že je to padělek vytvořený k provokování propagandy islámofobie. (Foto: Sputnik)

Tajné služby Íránu odhalily špionážní síť CIA, má 290 špionů

20. 4. 2019 | Šéf íránského ministerstva rozvědky Mahmoud Alavi prohlásil, že tajné služby země odhalily špionážní síť americké služby CIA, která fungovala nejen v Íránu, ale také v celém regionu. Informovala o tom agentura Mehr. (Foto: Wikimedia)

Byl použit vojenský termit k zapálení Notre-Dame? Odborník přináší novou verzi příběhu

20. 4. 2019 | Architekt zodpovědný za dílo katedrály, Benjamin Mouton, říká, že oheň nezačal v zóně rekonstrukce. Uvedl, že 800 let starý dub nehoří, pokud nemá pomocníka, který by s tímto procesem pomohl. (Foto: Youtube)

Potřebuje Slovensko migranty? Michal Šimečka říká, že ano

20. 4. 2019 | Před zahájeními voleb do Evropského parlamentu se lídr kandidátky politické strany Progresivní Slovensko Michal Šimečka a lídr kandidátky SNS Jaroslav Paška zúčastnili debat na portálu Aktuality.sk. Diskutovalo se o Evropské unii a problému migrace. (Foto: Instagram)

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
08:15:23 | 21.04.2019

Taliban prý nešel ministerstvu po krku

Taliban prý nešel ministerstvu po krku

21. 4. 2019 | Partyzáni z Talibanu se dušovali, že v sobotu 20. dubna 2019 neměli nic společného se sobotním útokem na ministerstvo telekomunikací a informačních technologií v Kábulu. Potvrdil to mluvčí Talibanu Zabiullah Mujahid.

Janské Lázně odstartovaly výměnu parních rozvodů za horkovodní

Janské Lázně odstartovaly výměnu parních rozvodů za horkovodní

21. 4. 2019 | Postupnou výměnu parních rozvodů za horkovodní odstartovala včera Společnost ČEZ Teplárenská s vedením Státních léčebných lázní Janské Lázně. Stavební práce začaly koncem března. Celková investice je vyčíslena cca na 100 milionů korun.

Arionova kašna zahájila sezonu

Arionova kašna zahájila sezonu

21. 4. 2019 | Nejmladší městská kašna, která patří k oblíbeným místům Olomoučanů i turistů, opět tryská vodu. Arionova kašna na Horním náměstí po zimní odstávce zahájila sezonu.

Nejvíc vězňů z kraje Vysočina pochází z Jihlavy

Nejvíc vězňů z kraje Vysočina pochází z Jihlavy

21. 4. 2019 | Nejvíc obyvatel ve výkonu trestu ze všech obcí na Jihlavsku v přepočtu na počet občanů s trvalým bydlištěm má momentálně Otín. Víska nedaleko Stonařova s 86 lidmi má momentálně za mřížemi jednoho z nich.

Brno: Návštěvníkům hřbitova zkrátí cestu minibus

Brno: Návštěvníkům hřbitova zkrátí cestu minibus

21. 4. 2019 | Lidé, kteří se o velikonočních svátcích vypraví na brněnský Ústřední hřbitov, budou moci využít k přepravě po areálu minibus.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
08:15:23 | 21.04.2019

Nešťastný cestovatel. Na Kamčatce se snaží zachránit ledního medvěda (VIDEO)

Nešťastný cestovatel. Na Kamčatce se snaží zachránit ledního medvěda (VIDEO)

21. 4. 2019 | V Rusku byl lední medvěd unášen na ledové kře a dorazil až do osady Teličiki na Kamčatce. Zvíře je velice vyčerpané. Lidé se snaží zahránit mu život a krmí ho, čím můžou. Objevení polárního dravce v osadě je neobvyklý případ, protože nejbližší oblast jeho obydlí je vzdálena několika set kilometrů, na Čukotce.

Ruský „hacker“: Západ obviňuje čínský Huawei z toho, co Američané dělají od konce 80. let

Ruský „hacker“: Západ obviňuje čínský Huawei z toho, co Američané dělají od konce 80. let

21. 4. 2019 | Nevidím důvod, proč by se Číňané měli snažit pomocí Huawei ovládat Evropu, natož Česko. Zato Američané to dělají pomocí IT technologií od konce 80. let, ovládají tak evropské elity, prohlásil pro Sputnik na Jaltském mezinárodním ekonomickém fóru přední ruský podnikatel v IT, expert na digitální technologie a umělou inteligenci Igor Ašmanov.

Designérský nápad z Petrohradu. Urbanistické fresky (VIDEO)

Designérský nápad z Petrohradu. Urbanistické fresky (VIDEO)

21. 4. 2019 | V Petrohradu našli neobvyklý způsob vyzdobení ulic. Jedná se o krásné obrazy, které designéři nanáší na omšelé zdi nebo transformační rozvodny. Nyní tak obyvatelé a hosté města mohou uvidět krásné obrazy nejen v muzeích.

Média podle dárku královny odhadla pohlaví budoucího dítěte Meghan Markleové

Média podle dárku královny odhadla pohlaví budoucího dítěte Meghan Markleové

21. 4. 2019 | Královna Velké Británie Alžběta II. darovala budoucímu dítěti prince Harryho a Meghan Markleové brož Botswana Flower ze žlutého zlata ozdobenou 11 diamanty.

V Rakousku zhodnotili ztráty země kvůli protiruským sankcím

V Rakousku zhodnotili ztráty země kvůli protiruským sankcím

20. 4. 2019 | Rakouské obce se domnívají, že protiruské sankce způsobily škodu rakouským podnikům a mnoha evropským zemím. Oznámil to bývalý místostarosta města Linz Detlef Wimmer na Mezinárodním ekonomickém fóru v Jaltě.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
08:15:40 | 21.04.2019

Kritika Izraele vás dostane do vězení

Tento blog bude brzy nelegální. Ne, neprodávám drogy ani nerozšiřuji dětskou pornografii. Píšu o amerických válkách a primárním cíli těchto nelegálních a nemorálních válek - učinit z Izraele hegemona na Středním východě, společně se Saúdskou Arábií. Veškerá americká zahraniční politika v tomto regionu se soustřeďuje na tyto dva národy. Následující text může být brzy klasifikován jako nenávistná řeč a antisemitismus (neboť kritika židovského státu a jeho sionistické politické ideologie je s ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
08:15:23 | 21.04.2019

Proč řešíme Notre Dame a ne vraždění a hladomor v Jemenu?

20. 4. 2019 |   The war in Yemen has led to the worst humanitarian crisis in the world - and 80% of the country are in urgent need of aid pic.twitter.com/FYDdYt1rM5— Al Jazeera English (@AJEnglish) April 20, 2019 Válka v Jemenu vedla k nejhorší humanitární krizi na světě. OSN uvádí, že 80 procent jemenského obyvatelstva potřebuje humanitární pomoc. To je 24,1 milionů lidí. Včetně 14,3 milionů lidí, kteří potřebují okamžitou pomoc. Je tomu čtyři roky, co koalice vedená Saúdskou Arábií zahájila válku proti po ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
08:15:23 | 21.04.2019

Neděle 21.4.2019
Liberecký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.