LiberecDnes.cz
LiberecDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Ukliďme příkopy 2015 - Podralsko

Kdy:
Středa 18.03.2015 až 29.03.2015
Kde:
Podralsko, Brniště a další
Pořadatel:
Sdílet:

Podralský nadační fond, Mikroregion Podralsko a další obce vás srdečně zvou na druhý ročník společného jarního úklidu příkopů v blízkosti silnic.

Přejeme si čistou krajinu v okolí našich domovů a podporujeme vzájemnou pomoc a spolupráci v regionu. Není vám lhostejné prostředí, ve kterém žijete? Zapojte se i vy!

Srdečně zveme všechny dobrovolníky (maminky, tatínky, děti, babičky, dědy), kteří mají rádi přírodu a chtějí přispět ke zdravějšímu a krásnějšímu životnímu prostředí v našem regionu, na akci "Ukliďme příkopy 2015", která probíhá od 18. do 29. 3. 2015 v regionu Podralsko.

K úklidu se letos připojily obce Brniště, Cvikov, Dolní Krupá, Jablonné v Podještědí, Noviny pod Ralskem, Nový Bor, Svor, Bohatice, Pertoltice pod Ralskem, Zákupy, Mimoň, Neukirch/Lausitz a Velký Valtinov, které vás také vyzývají k hojné účasti.

V každém místě úklidu bude vše probíhat za pomoci zvoleného koordinátora akce, který bude organizovat dobrovolníky. Posbírané odpadky se budou samozřejmě recyklovat.

V Brništi proběhne úklid pro veřejnost dne 28. 3. 2015 od 9 do 12h. Kdo se zapojí do úklidu, může se od 12 do 14 hodin zúčastnit tvořivých dílen před Ekocentrem Brniště a vytvořit si výrobky z odpadních materiálů (hra ze starých obalů na cd, skřítky z plata od vajíček atd., hmyz a zvířátka z pet lahví).

Harmonogram úklidu a kontaktní osoba v jednotlivých obcích: ZDE!

Fotogalerie:

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí36,267042160034