Sportovní zprávy z regionu

Potvrzeno: Mojžíš odchází na hostování do Pardubic

21. 9. 2017 | Liberec – Dojednáno, 35letý obránce Tomáš Mojžíš mění působiště. Z Liberce míří na hostování do Pardubic, kde začínal s vrcholovým hokejem.

Liberec spustil smršť gólů v prodloužení, Jablonec doma otočil

20. 9. 2017 | Jablonec n. N., Liberec – Shodně splnili povinnost a postupují v tuzemském poháru dál. Jednoduché to ale nebylo.

Sport Aerobic Liberec odletěl na mistrovství Evropy 2017

20. 9. 2017 | Liberec – Česká reprezentace odletěla na Mistrovství Evropy v gymnastickém aerobiku, které se bude konat od 20. – 24. září v italské Anconě.

Veteráni na Ken Cupu 2017 si zahráli v Harcově

20. 9. 2017 | Liberec - Antukové kurty v Harcově hostily 17. ročník tradičního turnaje veteránů - amatérů v tenise Ken Cup.

Liberec doma zase úřadoval, odnesla to Mladá Boleslav

19. 9. 2017 | Liberec – Můj dům, můj hrad. Liberečtí hokejisté v domácí aréně zatím jen vítězí.

Hladký poprvé chytal proti Brnu. Liberecký kouč vsadil na jeho zvýšenou motivaci

19. 9. 2017 | Brno – Dočkal se až ve třetí sezoně po odchodu z Brna. Fotbalový brankář Václav Hladký dostal poprvé po přestupu do Liberce šanci chytat proti svému bývalému klubu. A pomohl Severočechům k výhře 2:1. „Byl to krásný návrat do Brna. Nejdůležitější je, že jsme vyhráli a jsem rád, že jsem mohl chytat,“ liboval si šestadvacetiletý gólman.

Juniorka Slovanu Liberec se radovala z nejvyšší výhry podzimu – 4:1

19. 9. 2017 | Liberec – Gólman liberecké juniorky Konečný zlikvidoval před poločasem jak penaltu, tak i dorážku! Tím dal základ k vysoké výhře, i když Příbram ve fotbalové lize juniorů do poločasu měla řadu gólovek. Liberec tak tři kola po sobě neprohrál.

Házenkáři Liberec Handball se svým soupeřem prohráli

19. 9. 2017 | Liberec - Poprvé se ve II. lize na domácí palubovce představili házenkáři Liberec Handball, ale po nadějném poločase, který skončil 13:13, nakonec podlehli o šest branek.

Nové Město sundalo Žibřidice z vrcholu

19. 9. 2017 | Liberec – „Slavíme!“ řval po zápase střelec rozhodující branky domácích Jan Šindler. „Šindy“ se trefil sedm minut před koncem a jeho trefa znamenala výhru jeho Nového Města nad favorizovanými Žibřidicemi.

Florbalisti mají první bod

18. 9. 2017 | Liberec – Florbalisté mohou slavit první bod.

Zdroj: liberecky.denik.cz | Další zprávy »
18:15:26 | 21.09.2017

Kam v neděli 30. července 2017 za sportem? Třeba na fotbal ...

30. 7. 2017 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Kam v sobotu 22. července 2017 za sportem? Projeďte se na kole!

Kam v pondělí 17. července 2017 za sportem? Víte co? Běžte někam!!!

17. 7. 2017 | Sportovní program bývá v pondělí  někdy nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu a i když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek.

Kam v neděli 16. července 2017 za sportem? No třeba na fotbal!

Kam v sobotu 15. července 2017 ve sportu? Sledujte plavání či fotbal!

Zdroj: libereckenovinky.cz | Další zprávy »

Mohl to být klidný zápas, a my to honíme v závěru

21. 9. 2017 | Jan Bendl - Střelec našeho prvního gólu ve středečním pohárovém zápase s Viktorií Žižkov Lukáš Masopust mluvil v pozápasovém rozhovoru především o neproměněných šancích.

Starší dorost doma podlehl Dukle Praha

21. 9. 2017 | Martin Bergman - K utkání 6. kola České ligy staršího dorostu přijela v neděli do Jablonce Dukla Praha, která ještě neztratila ani bod. A neztratila ho ani v Jablonci, když zvítězila 3:0 (1:0). Jablonec nezvládl závěr utkání, kdy nejprve ho po žluté kartě oslabil kapitán Jákl a hosté poté přesilovku využili ke vstřelení dvou branek.

Kouč Klucký hodnotí pohárové utkání s Žižkovem

20. 9. 2017 | Jan Bendl - Nelehké utkání mají za sebou jablonečtí fotbalisté, když otáčeli pohárové utkání s Viktorií Žižkov. Trenér Klucký byl spokojen s postupem, ale jeho svěřenci před sobotním ligou příliš sil neušetřili.

Jablonec otočil pohár s Žižkovem a postupuje

20. 9. 2017 | Jan Bendl - Naši fotbalisté postupují do osmifinále MOL Cupu. Proti druholigové Viktorii Žižkov ale museli otáčet zápas a překonat vynikajícího Řeháka v hostující brance se povedlo až díky dvěma trefám z druhé půle.

Máme tisíc bodů v samostatné české lize!

19. 9. 2017 | Martin Bergman - Nedělní vítězství nad Jihlavou přineslo pokoření jednoho významného historického milníku samostatné české ligy. Pokořili jsme hranici 1000 bodů!

Zdroj: fkjablonec.cz | Další zprávy »
18:15:29 | 21.09.2017