Zdroj: Liberecký deník - sport | Liberecký deník - sport
Potvrzeno: Mojžíš odchází na hostování do Pardubic

21. 9. 2017 | Liberec – Dojednáno, 35letý obránce Tomáš Mojžíš mění působiště. Z Liberce míří na hostování do Pardubic, kde začínal s vrcholovým hokejem.

Liberec spustil smršť gólů v prodloužení, Jablonec doma otočil

20. 9. 2017 | Jablonec n. N., Liberec – Shodně splnili povinnost a postupují v tuzemském poháru dál. Jednoduché to ale nebylo.

Sport Aerobic Liberec odletěl na mistrovství Evropy 2017

20. 9. 2017 | Liberec – Česká reprezentace odletěla na Mistrovství Evropy v gymnastickém aerobiku, které se bude konat od 20. – 24. září v italské Anconě.

Veteráni na Ken Cupu 2017 si zahráli v Harcově

20. 9. 2017 | Liberec - Antukové kurty v Harcově hostily 17. ročník tradičního turnaje veteránů - amatérů v tenise Ken Cup.

Liberec doma zase úřadoval, odnesla to Mladá Boleslav

19. 9. 2017 | Liberec – Můj dům, můj hrad. Liberečtí hokejisté v domácí aréně zatím jen vítězí.

Hladký poprvé chytal proti Brnu. Liberecký kouč vsadil na jeho zvýšenou motivaci

19. 9. 2017 | Brno – Dočkal se až ve třetí sezoně po odchodu z Brna. Fotbalový brankář Václav Hladký dostal poprvé po přestupu do Liberce šanci chytat proti svému bývalému klubu. A pomohl Severočechům k výhře 2:1. „Byl to krásný návrat do Brna. Nejdůležitější je, že jsme vyhráli a jsem rád, že jsem mohl chytat,“ liboval si šestadvacetiletý gólman.

Juniorka Slovanu Liberec se radovala z nejvyšší výhry podzimu – 4:1

19. 9. 2017 | Liberec – Gólman liberecké juniorky Konečný zlikvidoval před poločasem jak penaltu, tak i dorážku! Tím dal základ k vysoké výhře, i když Příbram ve fotbalové lize juniorů do poločasu měla řadu gólovek. Liberec tak tři kola po sobě neprohrál.

Házenkáři Liberec Handball se svým soupeřem prohráli

19. 9. 2017 | Liberec - Poprvé se ve II. lize na domácí palubovce představili házenkáři Liberec Handball, ale po nadějném poločase, který skončil 13:13, nakonec podlehli o šest branek.

Nové Město sundalo Žibřidice z vrcholu

19. 9. 2017 | Liberec – „Slavíme!“ řval po zápase střelec rozhodující branky domácích Jan Šindler. „Šindy“ se trefil sedm minut před koncem a jeho trefa znamenala výhru jeho Nového Města nad favorizovanými Žibřidicemi.

Florbalisti mají první bod

18. 9. 2017 | Liberec – Florbalisté mohou slavit první bod.

Hrádek ani popáté na výhru nedosáhl

18. 9. 2017 | Liberec – Hrádek má mizernou ofenzivu a proti nováčkovi z Rovenska vstřelil polovinu ze všech svých gólů – jeden. To stačilo pouze na druhou plichtu. V tabulce tak stále drží Hrádečtí poslední místo se dvěma body.

Diváci si přišli na své. V zápase padlo 6 golů

18. 9. 2017 | Chrastava - Divizní Chrastava dosáhla na plichtu v poslední minutě. Tu pak ještě okořenila z úspěšného penaltového rozstřelu dalším bodem. Jak fotbalisté Chrastavy, tak i Turnova potvrdili, že jsou lepší v útoku než obraně.

Přinášíme fotbalové výsledky fotbalové I. B třídy

18. 9. 2017 | Liberec - Nováček z Vesce skolil aspiranta postupu z Jenišovic, Pěnčín v derby porazil v gólové přestřelce Jablonné, Stráž však padla doma s béčkem Doks, když musel za domácí hrát z béčka Šafář, který měl v nohách 69 minut zápasu z béčka. Hodkovice jsou stále bez bodu, namále měla Chrastava i se Štajnerem. Rozstání porazilo poslední Hodkovice a již vede soutěž.

Liberec vyhrál nad posledním Brnem a dostal se na třetí místo

16. 9. 2017 | Brno – Fotbalisté Liberce zvítězili v sedmém kole nejvyšší české soutěže v Brně 2:1 a poskočili na třetí místo.

Kam za sportem na Liberecku. Kilpi Trail Running Cup na Ještědu

16. 9. 2017 | Liberec - Jedenadvacet kilometrů s převýšením 1350 m. Taková porce čeká na závodníky zítra pod Ještědem v horském půlmaratonu od 12 hodin.

Otec vs syn na trenérských lavičkách. Chrastava se utká s Turnovem

16. 9. 2017 | Liberec - Bilance v divizním fotbale mezi Petříky (Chrastavou a Turnovem) je zatím 1:1 na zápasy. Chrastava téměř přesně před rokem (21. září) porazila Turnov 3:2 a v jarní odvetě padla z penaltového rozstřelu 2:4 (výsledek na hřišti 2:2).

Liberec vyhořel, Olomouc slaví první výhru

15. 9. 2017 | Olomouc - Tohle se vůbec nepovedlo. Hokejisté Liberce vybouchli na ledě Olomouce. Bílí Tygři se nedokázali gólově prosadit a prohráli 0:3.

Florbalistky hrají v sobotu i neděli

15. 9. 2017 | Liberec – Zítra startují florbalistky Crazy girls Liberec novou sezónu na hřišti úřadujících mistryň Ivanti Tigers FK Jižní Město.

Klára Malcová získala zlatou a bronzovou medaili

14. 9. 2017 | Liberec - Na celostátním turnaji v badmintonu v Praze zazářila Klára Malcová z Liberce. Velice úspěšný byl pro hráčky Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci turnaj GP B v kategorii do 13 let.