Středa 22.11. 2017 | Cecílie

Zpravodajství online - LiberecDnes.cz
Sportovní zprávy z regionu

Zdroj: Liberecký deník - sport | Liberecký deník - sport

21. 11. 2017 | Liberec, Jihlava - Zase bez gólu! Na 121 minut natáhli jihlavští hokejisté svoji střeleckou mizérii. V dalším extraligovém utkání marně bušili na branku Liberce a po nemastném neslaném výkonu prohráli 0:2.

Marek Kvapil srazil Brno: Gól je super, hlavní je ale výhra

20. 11. 2017 | Liberec - Tygři porazili brněnskou Kometu 4:3 a nechali tak zapomenout na nevydařený zápas v Pardubicích. Premiérovou a rozhodující branku si připsala nejnovější posila Marek Kvapil, pro nějž byl přesný zásah speciální.

Jan Stočes se stal trenérem roku ATP

20. 11. 2017 | Liberec - Šéftrenér tenisového klubu LTK Liberec má za sebou životní sezónu v pozici hlavního trenéra polského tenisty Lukasze Kubota.

Trpišovský: Nesmíme teď na vše plivnout

20. 11. 2017 | Liberec – Zprávu o konci sportovního ředitele Jana Nezmara nesli fotbalisté Liberce hodně těžce.

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

20. 11. 2017 | Liberecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Libereckého deníku! Dnes, 20. listopadu, v něm najdete FC Slovan Liberec, starší dorost U19 a U18 a ligu žen.

KRÁTCE: Co se děje ve sportu na Liberecku? Přečtěte si stručný přehled

20. 11. 2017 | Liberecko – Počasí přesunulo Spartu do Frýdlantu; s mistrem ani vedení 5:0 nestačilo či poslední podzimní zápas skončil remízou.

Dorost Liberce zatočil s béčkem Hradce

20. 11. 2017 | Liberec - Fotbalový dorost U19 Slovanu Liberec střelecky ve II. lize jede.

FOTO, VIDEO: V létě s Kometou slavil titul, teď ji Tygr Kvapil potopil

19. 11. 2017 | Liberec – V souboji posledních šampionů slavili triumf hokejisté Liberce. Svržený mistr oplatil Brnu finálovou porážku a doma uspěl 4:3.

Liberec díky střídajícímu Voltrovi udolal Baník a uhájil místo v elitní čtyřce

18. 11. 2017 | Liberec – Fotbalisté Liberce se oklepali z porážky v Jihlavě i z konce sportovního ředitele Nezmara a díky výhře 2:1 nad Ostravou se udrželi na pohárových příčkách v první čtyřce.

Velké policejní manévry. Přijeli fanoušci Baníku

18. 11. 2017 | Liberec – Krátkodobě uzavřené ulice, blikající policejní auta, desítky nasazených policistů i členů antikonfliktního týmu. Poklidné sobotní odpoledne narušil příjezd fanoušků ostravského Baníku. Na fotbalový zápas se Slovanem Liberec jich dorazily stovky.

Blesková záchrana! Hráč měl zapadlý jazyk, pomohl rozhodčí

18. 11. 2017 | Frýdlant - Šlo o život! V Regionální lize mladšího hokejového dorostu mezi domácím Frýdlantem a hostujícími Benátkami nad Jizerou se obránce hostů srazil s domácím útočníkem a zůstal ležet na ledě.

Liberec narazil, v Pardubicích mu utekl začátek

17. 11. 2017 | Pardubice - Po třech výhrách úřadující liberečtí vicemistři v 22. kole hokejové extraligy prohráli, nestačil na Pardubice, kde podlehil 1:5. Rozhodlo úvodních 21 minut, kdy se východočeský tým dostal do vedení o tři góly.

Charitativní aukce Deníku vynesla 13 tisíc

17. 11. 2017 | Severní Čechy - Velká charitativní aukce sportovní dresů a dalších předmětů, kterou společně již počtvrté uspořádali regionální Deník a futsalový oddíl FC Lokomotif Ústí, letos vynesla přesně 13 tisíc korun.

17. 11. 2017 | Liberecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Libereckého deníku! Vyjde druhý díl projektu Deník nám fandí.

Marek Kvapil: Vylepšit musím kondici, jinak to ale nebylo špatné

16. 11. 2017 | Liberec - Bílí Tygři si poradili s pražskou Spartou (5:4 po prodloužení) i za účasti nové akvizice Marka Kvapila. Ten sice branku nevstřelil, ale jeho formace hned dvakrát skórovala.

Liberec nasadil Kvapila a v prodloužení porazil Spartu

15. 11. 2017 | Liberec - Po reprezentační pauze se hrálo 21. kolo extraligy a v jeho šlágru porazil vicemistr z Liberce na domácím ledě pražskou Spartu 5:4 v prodloužení.

Je to na spadnutí! Až se dohraje podzimní část HET ligy, Nezmar odejde

14. 11. 2017 | Liberec – Srdcař Jan Nezmar opouští po úspěšném účinkování ve Slovanu Liberec své křeslo sportovního ředitele.

OBRAZEM: Night of Warriors znovu zaplnila arenu

13. 11. 2017 | Liberecký kraj – Dvanáctý galavečer bojovníků opět nezklamal.

13. 11. 2017 | Liberecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Libereckého deníku! Dnes, 13. listopadu, v něm najdete FC Slovan Liberec, I. ligu a ligu juniorů.

Ve III. fotbalové třídě prvně Raspenava prohrála

13. 11. 2017 | Liberec - Sever má dohráno a v posledním kole prvně prohrála vedoucí Raspenava.

Zdroj: liberecky.denik.cz
22:14:42 | 22.11.2017